بیانیه پرسپولیس درباره درگذشت هوادار ۱۲ ساله

هوادار ۱۲ ساله پرسپولیس که هفته گذشته و پیش از جدال این تیم برابر استقلال خوزستان در اردوی آنها حضور یافت به دلیل نارسایی قلبی درگذشت.

مهدی جوکشت، هوادار جنوبی پرسپولیس که دچار مشکلات قلبی بود، پیش از جدال مقابل استقلال خوزستان به آرزوی خود دست یافت و با ستاره‌های محبوبش دیدار کرد. خبری متاثر کننده امروز جمع سرخپوشان را اندوهگین کرد. خبر باز ایستادن قلب مهدی که به اعضای تیم می رسد، نمی توانند ناراحتی خود را پنهان کنند. حالا قلب مهدی نه در یک سینه که در سینه های تک تک بازیکنان می تپد.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای تاثر خود بابت درگذشت هوادار نوجوان این تیم را اعلام کرد:
مهدی جوکشت پنج شنبه شب بود که بعد از بازی استقلال خوزستان در جمع بازیکنان حاضر شد و همه را عاشق خودش کرد. نونهال دوازده ساله اندیمشکی می گفت همان قلبی که با او سر ناسازگاری گذاشته است ، اگر هنوز می تپد به عشق پرسپولیس است. آن قلب حالا دیگر نمی تپد ولی مهدی هنوز عاشق پرسپولیس است ، اگر نبود بر و بچه های تیم این عشق را آن گونه قدرتمند و تاثیر گذار با تمام تار و پود وجود خویش احساس نمی کردند تا با خود بگویند برای مهدی و مهدی ها هم که شده باید وارد آوردگاه امشب شوند. حالا این قلب ها با شدتی بیش از گذشته برای مهدی ها می تپد که عاشقی را به زیبایی هر چه تمام تر تعریف کرده اند و خون را در رگ های پرسپولیس به جریان در می آورند. مهدی قهرمانی پرسپولیس را دید و رفت. در آخرین مصاف ، پیروزی تیم محبوبش را هم دید . او دیشب پرواز مهمی داشت و باید می رفت. قرار است با همان معصومیت کودکانه خیلی چیز ها را به خدا بگوید. این وسط سر راه بهشت یک قراری هم داشت و برای همین نمی توانست صبر کند. برای اینکه در این بازی هم کنار تیم محبوبش باشد باید همه چیز را رها می کرد و این کار را هم کرد. همان دیشب به مسقط رسید تا خودش به سرخپوشان بگوید هر اتفاقی هم که بیفتد دوستشان دارد و عاشقشان است . تنها خواسته اش این است که هر آنچه در چنته دارند رو کنند و لحظه ای تصور نکنید که غیر از این هم باشد.
مهدی عزیز حالا نماینده میلیون ها هواداری است که خودشان این جا و آن جای دنیا هستند و دلشان در عمان برای پرسولیس می تپد و دل پرسپولیس و سرخپوشان هم برای آن ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.