انصاریان: بردن الهلال برای پرسپولیس غیر ممکن نیست و نباید از همان ابتدا حمله کرد

یشکسوت فوتبال و بازیگر این روزهای سینما گفت: کاری که پرسپولیس قصد انجام آن را دارد سخت است، خیلی هم سخت است ولی محال و غیر ممکن نیست.

 حتی اگر نتیجه بازی رفت نبود، بازی با تیمی مثل الهلال بسیار سخت است. آنها یک باشگاه به تشکیلات عریض و طویل و امکانات مالی غیر قابل تصور برای باشگاه‌های ایرانی هستند اما بدون آنکه بخواهیم شعار بدهیم، بارها دیده‌ایم که پتانسیل ذاتی فوتبال و فوتبالیست‌های ما بسیار اوقات این خلاء را پر می‌کند.

وی ادامه داد: پرسپولیس می‌خواهد به کار سختی دست بزند. خیلی هم سخت اما در فوتبال نمی‌توانیم بگوییم غیر ممکن است. من الان به رویارویی بارسلونا و پاری سن ژرمن فکر می‌کنم. پرسپولیس هم در تاریخ خودش از این بازگشت‌ها زیاد داشته است. پس ما درباره یک امر محال صحبت نمی‌کنیم. هر چند نباید فراموش کنیم الهلال چه از نظر یک تیم و چه از بعد باشگاه مجموعه‌ای منسجم است و به هم ریختن آن آسان نیست. ضمن آنکه می‌بینیم پرسپولیس به هیچ وجه آنطور که الهلال در عربستان مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد، مورد حمایت نیست و حتی برای آن مشکلات زیادی ایجاد می‌شود.

بازیکن سابق پرسپولیس اضافه کرد: به عنوان یک پرسپولیسی، امید خودم را حفظ کرده‌ام و فکر می‌کنم همه اینطور باشند اما نباید با این انتظار فشار را از این که هست بر روی بچه‌ها بیشتر کنیم. برای من مهم است که آنها تمام تلاش خودشان را بکنند و با غلبه بر الهلال نشان بدهند که بازی رفت بیانگر فاصله فوتبال ما و عربستان نیست.

انصاریان خاطرنشان می‌کند: البته تصور اینکه پرسپولیس باید از ابتدا یک پارچه حمله باشد، نادرست است. این خطرناک است. اتفاقا پرسپولیس باید خیلی حساب شده و با برنامه‌ریزی بازی کند چون حتی دریافت یک گل می‌تواند، شرایط را بر هم بریزد و قطعا آقای برانکو به این مساله توجه دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.