کمالوند: ۲۸ آذر با پرسپولیس بازی نمی‌کنیم

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعلام کرد در صورت صعودپرسپولیس به مرحله بعدی حذفی، بازی تیمش با سرخپوشان در یک چهارم نهایی جام حذفی باید به تعویق بیفتد.

 قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شب گذشته برگزار شد و بر اساس این قرعه کشی برنده دیدار پرسپولیس و بادران در مرحله بعد با نفت آبادان دیدار می کند.

طبق اعلام سازمان لیگ اگر پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کند، دیدار معوقه این تیم با نفت آبادان در لیگ برتر باید ۲۴ آذرماه و دیدار حذفی دو تیم ۲۸ آذرماه برگزار شود. از این رو نفت آبادان در چارچوب رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر ۲ دیماه باید با استقلال روبه رو شود که به این صورت نفتی ها طی ۸ روز ۳ بازی سنگین با سرخابی های پایتخت خواهند داشت. همین موضوع باعث اعتراض مسئولان صنعت نفت شده است.

فراز کمالوند سرمربی نفت آبادان در این باره به “ورزش سه” گفت: «من با سعید فتاحی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ هم صحبت کردم. اگر پرسپولیس صعود کند، امکان پذیر نیست که بازی حذفی ما و پرسپولیس ۲۸ آذرماه برگزار شود. همانطور که بازی پرسپولیس و بادران در جام حذفی معوقه شد و ما در حذفی بازی کردیم، اگر پرسپولیس به دور بعدی برسد، بازی ما و پرسپولیس نیز باید به تعویق بیفتد.»

وی افزود: «بازی ما و پرسپولیس به خاطر حریف عقب افتاده و باید شرایط عادلانه ای رقم بخورد. ما که نمی توانیم ۱۰ روز در تهران اردو بزنیم و ۳ بازی سنگین در ۸ روز با استقلال و پرسپولیس انجام دهیم. قطعا باید بازی ما و پرسپولیس در جام حذفی در صورت صعود سرخپوشان به تعویق بیفتد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.